Слухати

Китай пропонує Україні створити зону вільної торгівлі — посол КНР / Новини на Громадському радіо

Китай пропонує Україні створити зону вільної торгівлі — посол КНР

07 листопада 2016 - 12:00
Китай виступив із пропозицією щодо створення зони вільної торгівлі з Україною

Разом із тим китайська сторона сподівається на активні дії та вивчення даного питання Україною.

Про це заявив посол КНР Вей Ду на форумі в Києві, присвяченому розвитку інфраструктурного проекту «Шовковий шлях» в Україні, — повідомляє УНІАН.

«Китайська сторона запропонувала на робочому рівні амбітну мету — створення українсько-китайської зони вільної торгівлі. Сподіваємося на активізацію дослідження цього питання з української сторони», — зазначив пан Вей Ду.

Зазначимо також, що Китай створює фонд обсягом 10 мільярдів євро для інвестицій у Східну Європу. Основа фонду — заснована КНР холдингова компанія Sino-CEEF, створеня для поліпшення співробітництва Китаю та ЄС. Інтерес до інвестування в новий фонд вже виявила низка держав Центральної і Східної Європи, а також окремі компанії та фінансові організації.
 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+