Слухати

На Волині шахтарі оголосили голодування — зарплатні немає три місяці / Новини на Громадському радіо

На Волині шахтарі оголосили голодування — зарплатні немає три місяці

07 листопада 2016 - 11:20
У місті Нововолинськ Волинської області, на знак протесту проти невиплати заробітної платні гірники шахти №10 «Нововолинська» оголосили голодування.

Відповідне рішення було ухвалено на зборах трудового колективу підприємства. Близько п’ятдесяти осіб із першої зміни вже голодують, до них мають намір приєднатися й колеги з другої зміни. Загалом повідомляється про те, що 300 працівників мають брати участь в безстроковому голодуванні.

Про це повідомляє УНН.

За словами голови первинного осередку профсоюзу шахти №10 «Нововолинська» Василя Прадіда, зарплатні немає протягом трьох місяців.

Це становить 7 мільйонів гривень. Протестуючі вимагають, щоб у державному бюджеті на наступний рік було передбачено фінансування на добудову копальні. А ще вимагають приїзду міністра енергетики і вугільної промисловості Ігоря Насалика.  

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+