Слухати

Причини відставки Саакашвілі у відсутності підтримки президента Порошенка

07 листопада 2016 - 23:20 219
Брак президентської підтримки соратники Саакашвілі почали відчувати вже за півроку після початку роботи

Соратник Міхеіла Саакашвілі Саша Боровик у ефірі на Громадському радіо розповів, що про відставку в команді голови Одеської ОДА почали говорити ще в квітні поточного року. На думку Саші Боровика таке рішення пов’язане з тим, що на словах від Міхеіла Саакашвілі хотіли рішучих реформ, а на ділі не забезпечили йому підтримки центру і силових відомств.

Саша Боровик вважає, що баланс сил, який склався в Одеській області, цілковито влаштовує президента. Також серед причин рішення про відставку він назвав підтримку президентською адміністрацією сил, пов’язаних з чинним мером Одеси Геннадієм Трухановим. Також він заявив, що під час виборів мера міста, партія БПП не підтримувала команду Саакашвілі і, фактично, грала проти неї. «Завжди здавалося, що це ще зміниться, що президент обере бік реформаторів, просто тактично грає в таку гру. Аж поки стало зрозуміло, що ніякої гри немає, що просто була позиція нас нейтралізувати», – сказав Боровик.

Нагадаємо, своє рішення піти у відставку голова Одеської ОДА іхаіл Саакашвілі озвучив 7 листопада зранку, під час брифінгу в Одесі.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+