Слухати

Причини відставки Саакашвілі у відсутності підтримки президента Порошенка

07 листопада 2016 - 23:20
Брак президентської підтримки соратники Саакашвілі почали відчувати вже за півроку після початку роботи
Причини відставки Саакашвілі у відсутності підтримки президента Порошенка / Новини на Громадському радіо

Соратник Міхеіла Саакашвілі Саша Боровик у ефірі на Громадському радіо розповів, що про відставку в команді голови Одеської ОДА почали говорити ще в квітні поточного року. На думку Саші Боровика таке рішення пов’язане з тим, що на словах від Міхеіла Саакашвілі хотіли рішучих реформ, а на ділі не забезпечили йому підтримки центру і силових відомств.

Саша Боровик вважає, що баланс сил, який склався в Одеській області, цілковито влаштовує президента. Також серед причин рішення про відставку він назвав підтримку президентською адміністрацією сил, пов’язаних з чинним мером Одеси Геннадієм Трухановим. Також він заявив, що під час виборів мера міста, партія БПП не підтримувала команду Саакашвілі і, фактично, грала проти неї. «Завжди здавалося, що це ще зміниться, що президент обере бік реформаторів, просто тактично грає в таку гру. Аж поки стало зрозуміло, що ніякої гри немає, що просто була позиція нас нейтралізувати», – сказав Боровик.

Нагадаємо, своє рішення піти у відставку голова Одеської ОДА іхаіл Саакашвілі озвучив 7 листопада зранку, під час брифінгу в Одесі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+