Слухати

Саакашвілі йде з посади, — відео брифінгу / Новини на Громадському радіо

Саакашвілі йде з посади, — відео брифінгу

07 листопада 2016 - 12:45
Губернатор Одещини Михеіл Саакашвілі подає у відставку

Таке рішення Саакашвілі озвучив під час брифінгу в Одесі. Голова Одеської ОДА заявив, що президент підтримує два клани в Одесі й область «здають не просто корупціонерам, а ворогам України».

«У цій ситуації я вирішив подати у відставку й почати новий етап боротьби. Нехай вони не сподіваються й не розраховують позбутися мене. Я той солдат, який іде стільки, скільки може, а потім стільки, скільки треба. Боротьба триває», — заявив Саакашвілі.

Нагадаємо, що 29 травня 2015 року Міхеіла Саакашвілі було прийнято до українського громадянства як особу, прийняття якої до громадянства становить державний інтерес України. 30 травня його було призначено головою Одеської ОДА.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+