Слухати

«Громадське радіо» отримало частоту 87,7 МГц для мовлення в Лисичанську

08 листопада 2016 - 14:35
8 листопада 2016 року Національна рада з питань телебачення і радіомовлення надала дозвіл «Громадське радіо» на тимчасове мовлення на частоті 87,7 МГц у м. Лисичанську Луганської області.
«Громадське радіо» отримало частоту 87,7 МГц для мовлення в Лисичанську / Новини на Громадському радіо

Як зазначається на сайті Нацради, робота із розширення мовлення вітчизняних телерадіоканалів на тимчасово окупованих територіях ведеться в рамках Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення, створеної при Міністерстві інформаційної політики України, до якої входять також представники Національної ради, Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, ДП «Український державний центр радіочастот», Концерну РРТ тощо. Сьогодні комісія, яка нещодавно була оновлена, працює над впровадженням системних рішень щодо розвитку мовлення на території АТО.

Нагадаємо, окрім виданого сьогодні дозволу, «Громадське радіо» здійснює тимчасове мовлення на чотирьох частотах у Донецькій області: 103,8 МГц у м. Волновасі, 99,6 МГц у м. Красноармійську, 90,9 МГц у м. Краматорську, 89,1 МГц у м. Маріуполь, і на двох частотах у Луганській області: 90,2 МГц у м. Старобільську, 101,8 МГц у селищі Широкому.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+