Слухати

Набув чинності закон про квоти на україномовний контент телерадіоефірів / Новини на Громадському радіо

Набув чинності закон про квоти на україномовний контент телерадіоефірів

08 листопада 2016 - 10:32
Від сьогодні радіостанції та телеканали України зобов'язані мати україномовного аудіовізуального продукту не менш ніж на 50%

Закон, що був прийнятий 4 місяці тому, сьогодні набув чинності.

Телерадіоорганізації також  мають випускати в ефір не менше 35% україномовного контенту, а окремо станції та канали, де музичні твори на мовах Європейського Союзу складають не менше ніж 60%, мають трохи меншу квоту — а саме 25% україномовних пісень.

У разі ухилення від дотримання квоти загрожує штраф у розмірі 5% від загальної суми ліцензійного збору.

За законом також протягом першого року з моменту набуття чинності квота становитиме 25%, протягом другого — 30% і з третього — 35%.

Нагадаємо, що 29 березня 55 українських виконавців та музичних гуртів виступили із заявою проти запровадження таких квот, назвавши це «популістським кроком» та спробою «розділити українців за мовною ознакою».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+