Слухати

Послухати прощальний виступ Саакашвілі прийшло до ста людей

08 листопада 2016 - 22:44
Півтора роки тому, коли Міхеіл Саакашвілі тільки приїхав до Одеси, послухати його прийшло більше тисячі осіб
Послухати прощальний виступ Саакашвілі прийшло до ста людей / Новини на Громадському радіо

Про обставини прощального виступу Міхеіла Саакашвілі в Одесі кореспондентка Громадського радіо Ганна Снєгіна розповіла у телефонному включені у ефірі Громадської хвилі.

Ганна Снєгіна: Міхеіл Саакашвілі обіцяв одеситам повернутися. Коли все починалося, півтора роки тому, зібралося понад тисячу представників громадськості, щоб почути його і його обіцянки. Тоді місць у великому залі майже не було. Зараз же зібралося близько сотні людей. Вони говорили про те, що від нього очікували. І сам Саакашвілі сказав, що не задоволений своєю роботою на посаді губернатора. Він багато говорив про своїх політичних опонентів і про те, як йому заважали працювати.

sam_4348.jpg

Машина з агітацією проти Міхеіла Саакашвілі // Громадське радіо
Машина з агітацією проти Міхеіла Саакашвілі
Авторські права: 
Громадське радіо

Люди сприймали все це неоднозначно. На вулиці одна з машин з плакатами проти Саакашвілі ввімкнула гучну музику. Дехто намагався зірвати цю зустріч. Почалися суперечки під час його промови. Деякі люди в залі говорили не те, що Міхеіл Саакашвілі хотів би чути. Але більшість бла налаштована не заважати і дати можливість завершити виступ.

Андрій Куликов: Як місцеві канали реагували на ці події і скільки камер були присутні на події?

Ганна Снєгіна: Працювало до 20 камер, для Одеси це не рекорд. Очікували більше і людей, і журналістів. Більшість ЗМІ намагаються висловлюватися нейтрально, підсумовують і цитують Саакашвілі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+