Слухати

В Києві пройде акція українських гуртів на підтримку виконання закону про квоти

08 листопада 2016 - 10:43
Гурти «Тінь сонця»,«Мандри» і інші виконавці сьогодні 8 листопада об 11:00 у Києві проводять акцію, яка має на меті попередити радіостанцій, що вони мають виконувати закон про квоти української музики
В Києві пройде акція українських гуртів на підтримку виконання закону про квоти / Новини на Громадському радіо

Про це в студії «Громадського радіо» під час програми «Ранкова хвиля» повідомив Сергій Василюк, лідер гурту «Тінь Сонця»

«Наші потужні медіа холдинги інколи не враховують побажання суспільства. Тому в мене є передчуття, що може бути саботаж або представлення недостатньо якісних українських пісень навмисно, щоб би показати, що в українці немає нормальної музики. Адже я чув, коли на радіостанціях лунають російські пісні, а потім українські — про вареники і про сало або команди, які не можуть порівнятися з якісним російськомовним контентом, таким як гурт „ДДТ“. Хоча, насправді, якісного, змістовного українського контенту в нас достатньо». — сказав Сергій Василюк

Також він додав, що о 14:00 відбудеться засідання в комітеті Верховної Ради за участі українських гуртів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+