Слухати

Засновниця Московської Гельсинської групи привітала українських колег ВІДЕО

08 листопада 2016 - 08:27
Російська правозахисниця Людмила Алексєєва надіслала Українській Гельсінській групі вітальне відео звернення з нагоди 40-річчя
Засновниця Московської Гельсинської групи привітала українських колег ВІДЕО / Новини на Громадському радіо

У відео, наданому для ефіру Громадської Хвилі на Громадському радіо українським дисидентом, політв’язнем, членом Української Гельсінської групи Василем Овсієнком Алексєєва пригадує історичні моменти створення Української Гельсінської групи, під час яких вона була присутня.

 

Дисидентка говорить про те, що московські правозахисники боялися за українських колег, адже знали, що переважну більшість серед політв’язнів у радянських тюрмах складали українці. Ті, хто записався у список Української Гельсінської групи, розуміли, що одягають цим жестом вінок не героя, а мученика, – говорить Алексєєва.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+