Слухати

Дональд Трамп зміцнив своє лідерство на виборах у США

09 листопада 2016 - 08:08
Республіканський кандидат на посаду президента США Дональд Трамп здобув важливі для успіху всієї кампанії перемоги в штатах Огайо, Північна Кароліна та Флорида
Дональд Трамп зміцнив своє лідерство на виборах у США / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє Радіо Свобода.  

Для перемоги одному з кандидатів вистачить 270 голосів у колегії виборників. Дональду Трампу станом на 6:55 за Києвом залишилося здобути 38 голосів, нині він має підтримку 232 виборників.

Клінтон має 209 голосів у колегії, їй для успіху бракує 61 голосу.

Демократи сподівалися, що сплеск дострокового голосування переважно серед іспаномовних виборців допоможе Клінтон здобути перевагу у Флориді, але результати голосування в цьому важливому штаті вказують на перемогу Трампа з невеликим відривом.

За американським законодавством, успіх у голосуванні в конкретному штаті дає можливість делегувати виборників лише одному кандидатові — незалежно від співвідношення голосів усередині штату.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+