Слухати

Луганський скульптор створив бюст Трампа з мармуру — фото / Новини на Громадському радіо

Луганський скульптор створив бюст Трампа з мармуру — фото

09 листопада 2016 - 19:45
Скульптор-переселенець з Луганська Микола Шматько виготовив бюст Дональда Трампа

У коментарі «Громадському радіо» Шматько розповів — зараз скульптура знаходиться в його майстерні в Переяславі-Хмельницькому. Але в майбутньому він хоче передати своє творіння в подарунок переможцю на вчорашніх виборах кандидату в президенти. Бюст висотою в метр 19 сантиметрів виготовлений з каррарського мармуру, стверджує Шматько. Скульптор розраховує, що наступний американський президент запросить його з виставкою в США.

«Цей бюст призначений як подарунок. Мені не потрібно нічого від Америки, жоногг цента. Яне продаю себе та свою творчість. Я побажав зробити цей подарунок на знак уваги, бо ця людина буде буде творити велику політику, великі справи для всього світу», — розповів митець.

Шматько сподівається також підшукати кращі умови для майстерні — зараз вона знаходиться в підвалі.

donald_j_trump.jpg

Бюст Дональда Трампа з каррарського мармуру // kingofmarble-shmatko.com
Бюст Дональда Трампа з каррарського мармуру
kingofmarble-shmatko.com

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+