Слухати

Промова Хілларі Клінтон в прямому ефірі — відео / Новини на Громадському радіо

Промова Хілларі Клінтон в прямому ефірі — відео

09 листопада 2016 - 18:43
Хілларі Клінтон звернулася до громадян США із промовою після поразки на виборах президента

Як повідомлялося раніше, новим президентом США став кандидат від Республіканської партії Дональд Трамп. 279 голосів проти 218.

«Я хочу подякувати Мішель і Бараку Обамі за все, що вони зробили для країні», — сказала Клінтон у своїй промові.

«Я завжди буду вдячна усім талановитим жінкам та чоловіка, які підтримували мене протягом кампанії. Для декого з вас це була перша кампанія, проте я хочу сказати, що ви були найкращими. Мільйони волонтерів та активістів допомагали нам також…Знайте, що ваші голоси були почуті».

Вона також звернулася до молодих людей:

«Я витратила усе доросле життя на свою діяльність, я підіймалася і падала, і вам доведеться також, проте не забувайте, що боротьба вартує ваших зусиль».

Нагадаємо, що в рамках голосування відбувалися вибори до Конгресу, де також перемогу отримала Республіканська партія, яка тепер контролює палату.

Таким чином можна констатувати тотальну перемогу республіканців на виборах в США у 2016 році.

Ми також пропонуємо переглянути реакцію на перемогу Дональда Трампа.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+