Слухати

«Сбербанк» з’ясовує, чи справді їхні колектори погрожують клієнтам «днрівським банком»

09 листопада 2016 - 18:18
У «Сбербанку» перевірять, чи дійсно погрожували найняті установою колектори продати кредити боржників у так звану «ДНР»
«Сбербанк» з’ясовує, чи справді їхні колектори погрожують клієнтам «днрівським банком» / Новини на Громадському радіо

Про це «Громадському радіо» повідомила прес-служба банку.

Приводом для перевірки став матеріал видання Gorlovka.ua. У ньому йдеться про переселенця, якому подзвонили з колекторської компанії «Вердикт» і вимагали погасити борг перед «Сбербанком»:

«Не порушуйте дану обіцянку, щоб ми так само плідно співпрацювали. І щоб зараз 59 тисяч 888 гривень ось така сума, то після продажу сума зростає в два рази, і спілкуєтесь в подальшому з новим кредитором, вашим банком днрівським».

У коментарі «Громадському радіо» прес-служба «Сбербанку» відповіла, що банк дійсно співпрацює з компанією «Вердикт».

У пресс-службі «Сбербанку» обіцяють — якщо інформація підтвердиться, банк вимагатиме покарати співробітника фірми Вердикт та його керівництво.

Також у Сбербанку припускають, що можуть скасувати угоду з підприємством. Нагадаю, 100 відсотків акцій «Сбербанку» належать російському державному «Сбербанку Росії».

Як зазначає прес-служба ПАТ «Сбербанк», колекторська компанія «Вердикт» на аутсорсингових умовах надає ПАТ «Сбербанк» послуги з позасудового і досудового стягнення заборгованості фізичних осіб. Стягнення проблемної заборгованості фізичних осіб здійснюється банком або його уповноваженими представниками виключно на рахунки банку. ПАТ «Сбербанк» є українським комерційним банком і працює тільки в рамках законодавства України.
 
Банк направив запит до аутсорсингової компанії для перевірки відповідності опублікованій в ЗМІ інформації діям співробітника компанії «Вердикт». У разі виявлення неправомірних дій в роботі представника підрядної організації, банк вимагатиме у компанії застосування адміністративних заходів до даного співробітника і його керівництву, а також може бути розглянута можливість розірвання договірних відносин з компанією.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+