Слухати

В Україну вже завезли 100 тисяч доз вакцини від грипу / Новини на Громадському радіо

В Україну вже завезли 100 тисяч доз вакцини від грипу

09 листопада 2016 - 16:23
За словами пані міністра, вони вже доступні для громадян, але проблемою є те, що вакцини від грипу не закуповуються через державні програми

Про це після засідання уряду повідомила в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, — передає кореспондентка «Громадського радіо» Марія Зав’ялова.

«Вони закуповуються через міські аби обласні програми. Ми вже написали листи до виробників, які завезли 100 тис доз в Україну, просили їх, аби вони завезли більше вакцин, аби вони були доступні для більшості українських громадян», — зазначає Супрун.

Уляна Супрун додала, що був виданий ще один наказ лікарень, аби вони тримали хворих на грип в окремих відділеннях, аби не розповсюджували грип по всій лікарні.

«Ми також підсилили наші рекомендації для медпрацівників, щоб вони теж вакцинувалися, та захищали себе від грипу та не передавали хворобу пацієнту». Уляна Супрун розповіла, що у п’ятницю вакцинуватимуться співробітники МОЗ, до яких також приєднаються співробітники Міністерства з питань окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, та закликала всіх українців вакцинуватися.

Також читайте, що у 2017 Україна матиме більше ліків від раку, а борошно збагачуватимуть фолієвою кислотою.

Крім того, Кабмін ухвалив рішення, які вдвічі знизять ціни на найнеобхідніші ліки.

У відповідь на спротив реформам у міністерстві охорони здоров’я, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликав міністра охорони здоров’я «зачистити» МОЗ від «ворогів держави».

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+