Слухати

Андрій Куликов у футболці до Дня української мови / Новини на Громадському радіо

Андрій Куликов у футболці до Дня української мови

10 листопада 2016 - 13:07
Відомі журналісти та редактори відзначили День української мови, вдягнувшись у футболки з колекції «Твоя мова»

Відомі українські журналісти та редактори взяли участь у спільному проекті, присвяченому Дню української писемності та мови, який відзначається сьогодні, сфотографувавшись у футболках з колекції «Твоя мова», присвячених унікальності та сексуальності рідної мови. До проекту приєднався також Голова Правління «Громадське радіо» Андрій Куликов. Колекцію випустив проект Fashion AID Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД».

Ідея, закладена у дизайн футболок, спирається на літери та літеросполучення, яких немає у жодній іншій мові, крім української. Їх вже викладено на сайті fashion-aid.in.ua в розділі «Твоя мова», щоб кожен охочий міг заздалегідь уподобати свій дизайн. Всі зібрані кошти будуть спрямовані на допомогу ВІЛ-позитивним дітям, яких підтримує фонд.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+