Слухати

Порошенко подовжив домовленості із Нідерландами щодо розслідування МН17

10 листопада 2016 - 13:02
Петро Порошенко підписав закон про ратифікацію Угоди між Україною і Королівством Нідерланди про продовження до 1 серпня 2017 дію Угоди про Міжнародну місію захисту розслідування від 28 липня 2014 року
Порошенко подовжив домовленості із Нідерландами щодо розслідування МН17 / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє прес-служба президента України. Відзначається, що ратифікація цієї угоди створює необхідні правові рамки для подальшої діяльності багатонаціональної Міжнародної місії захисту розслідування, утвореної в липні 2014 року, що буде сприяти якнайшвидшому завершенню розслідування катастрофи рейса МН17 авіакомпанії «Malaysian Airlines».

Угода набуває чинності з дати отримання останнього письмового повідомлення про виконання сторонами необхідних внутрішньодержавних процедур.

Зазначимо, що Верховна Рада України продовжила місію з розслідування катастрофи літака рейсу МН17

Нагадаємо, що за інформацією експерта міжнародної групи розслідувачів «Bellingcat» Аріка Толера, яку він надав в інтерв’ю Громадському радіо, MH17 збили сепаратисти, можливо, за участю військових Росії.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+