Слухати

У Порошенка був шанс використати мене у правильних цілях — Саакашвілі — відео / Новини на Громадському радіо

У Порошенка був шанс використати мене у правильних цілях — Саакашвілі — відео

11 листопада 2016 - 17:12
Колишній голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі оголосив про створення нової політичної сили.

За його словами, головна мета новоутворення — це зміна так званої політичної еліти, передає кореспондентка «Громадського радіо» Марія Зав’ялова.

Міхеіл Саакашвілі також заявив, що до нової сили не прийматимуть представників виконавчої влади, які були на посадах понад 2-3 роки, а також представників бізнесу.

«Президент Порошенко пропонував мені посаду прем’єр-міністра, а також неодноразово рпопонував очолити його партію „Солідарність“. Я не тільки відмовився, але й не пішов навіть по списках цієї партії по Одесі. Для мене перемога України у війни з агресором — головна мета. Але ми переможемо лише тоді, коли позбавимося усіх антинародних елементів при владі», — заявив Саакашвілі.

 

 

Михеіл Саакашвілі також наголосив:

«У президента Порошенка був шанс використати мене у правильних цілях, — не для інтриг, не для того, щоб прибрати Яценюка. В нього був шанс використовувати мене для реальних реформ, але виявилося, що реальні реформи і його благоустрій якось протирічать одне одному».

 

 

Марія Зав’ялова, «Громадське радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+