Слухати

Колишні політв'язні та правозахисники звернулися до світу щодо Росії

12 листопада 2016 - 15:16
Колишні в'язні режимів та активісти закликають весь світ допомогти зупинити поширення російської агресії
Колишні політв’язні та правозахисники звернулися до світу щодо Росії / Новини на Громадському радіо

Колишні політвʼязні комуністичних режимів, представники національно-визвольних рухів та правозахисники з різних країн опублікували відкрите звернення до світової спільноти із закликом зупинити агресію Росії в Україні, зробити все для деокупації Криму та припинення утисків кримських татар, передає «Громадське телебачення».

Це стало підсумком ІІ Кримського форуму колишніх політвʼязнів комуністичних режимів, представників національно-визвольних рухів  та правозахисників. Зустріч відбулась 11 листопада у Львові та була присвячена 40-річчю від дня заснування Української Гельсінської групи.

У форумі взяли участь дисиденти з 15 країн світу, зокрема з Польщі, Росії, Чехії, Франції, Німеччини, Канади та США, з країн Балтії та Кавказу.

Нагадємо, що вперше Кримський форум проводили у 2012 році в Сімферополі.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+