Слухати

У Misanthropic Division спростовують, що їхні члени затримані в Донецьку

12 листопада 2016 - 20:57
Відкидає Misanthropic Division і свою причетність до вбивства бойовика «Мотороли»
У Misanthropic Division спростовують, що їхні члени затримані в Донецьку  / Новини на Громадському радіо

Член Misanthropic Division попросив не оголошувати його ім’я, лише позивний — «Берлін» — і прокоментував повідомлення бойовиків про «затримання» шістьох членів Misanthropic Division у справі про вбивство бойовика Арсена Павлова з позивним «Моторола». 

«Якщо чесно, вперше про це чую. Членів нашої організації не затримували. Швидше за все, це якась провокація», — повідомив «Берлін».

Представник організації також стверджує, що члени Misanthropic Division не перебувають на непідконтрольних територіях.

Відкидає «Берлін» і причетність організації до вбивства Мотороли. А відеоролик, де нібито члени Misanthropic Division взяли на себе відповідальність за вбивство бойовика, називає фальшивим і провокативним. Як розповів член Misanthropic Division, його організація встановила особу одного з чоловіків, що знімався в ролику —  ним виявився боєць одного з батальйонів МВС.

«На момент, коли ми знайшли його контакти та зв’язалися з ним, до нього приходили з СБУ. З питань цього провокативного відео. Він є службовцем одного з батальйонів МВС — батальйону «Чернігів». І до нього приходили з СБУ. Повністю всієї історії, як і що відбувалося, я вам не скажу», — прокоментував «Берлін».

Misanthropic Division — самі себе називають націонал-патріотичною організацією. На емблемі присутнє гасло: «Майбутнє арійської нації». Назва з англійської перекладається як «людиноненависницька дівізія».Misanthropic Division виступає за проти міграції та сексуальних меншин. Офіційно організацію не зареєстровано в Україні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+