Слухати

З ФСБ прийшли за братом «українського диверсанта» — адвокат

12 листопада 2016 - 13:55
З’явилася інформація, за якою брата одного із «кримських диверсантів» намагаються притягнути до суду в якості свідка
З ФСБ прийшли за братом «українського диверсанта» — адвокат / Новини на Громадському радіо

У коментарі «Громадському радіо» Олександр Попков — адвокат затриманого в Криму Дмитра Штиблікова розповів про те, що за братом затриманого — Олексієм, прийшли співробітники ФСБ.

«Буквально 10 хвилин тому він зателефонував мені, та сказав, що за ним приїхала машина, декілька співробітників ФСБ, які вручили йому звістку про те, що він має терміново з’явитися на допит по справі. Ну і дали йому час на збори і забирають його у відділ ФСБ, в управління ФСБ для допиту. В якості свідка, я так розумію», — зазначає адвокат.

Попков також розповів, що не може захищати інтереси чоловіка, адже вже представляє на суді його брата.

Нагадаємо, що «українських диверсантів» заарештували за рішенням «суду» на 2 місяці.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+