Слухати

Сьогодні «супер Місяць» сягне свого піку — відео

13 листопада 2016 - 12:07
Як вже повідомлялося, у листопаді та грудні цього року можна буде спостерігати найяскравіший Місяць із 1948 року, тобто майже 70 років
Сьогодні «супер Місяць» сягне свого піку — відео / Новини на Громадському радіо

Видовищні ночі земляни отримають завдяки зближенню Землі зі своїм супутником, а «найяскравішою фазою» стане 14 листопада, коли відстань між небесними тілами максимально скоротиться.

Про це повідомляє Space.com.

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», вчені стверджують, що наступного разу Місяць так наблизиться до Землі аж 25 листопада 2034 року. Візуально, необзроєним оком супутник здаватиметься на 14% більшим і на 30% яскравішим, ніж звичайно.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+