Слухати

США заявили про солідарність із українцями в пам’ять про жертв Голодомору / Новини на Громадському радіо

США заявили про солідарність із українцями в пам’ять про жертв Голодомору

13 листопада 2016 - 19:13
Сполучені Штати Америки висловили солідарність із українським народом у вшануванні пам’яті жертв Голодомору

Така заява з’явилася на сайті Білого дому:

«Цього місяця США приєднуються до солідарності з українським народом у всьому світі в пам’ять про жертв Голодомору, одну з найстрашніших рукотворних трагедій в сучасній історії. 83 роки тому понад 3 мільйони людей в Україні загинули в результаті нещадної політики Йосипа Сталіна».

У заяві також запевняють у солідарності  українсько-американське співтовариства і в тому, що друзі українського народу докладають великих зусиль, щоб пам’ять про тих, хто постраждав під час Голодомору, залишилася».

У передостанню суботу листопада в Україні вшановують пам’ять жертв голодоморів.

Нагадаємо, що за даними Інституту демографії та соціальних досліджень імені Птухи НАН України, з 1932 до 1934 року жертвами штучного голоду в Україні стали 3,9 мільйона українців, що становить 13% від загальної кількості населення. Є також дослідники, які вказують на значно більшу кількість жертв.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+