Слухати

Ветеранам АТО пропонують поділитися історіями успіху

13 листопада 2016 - 18:24
Авторам найкращих історій організатори обіцяють цінні призи
Ветеранам АТО пропонують поділитися історіями успіху  / Новини на Громадському радіо

Громадська організація «STUDENA» (серед її проектів – підготовка учасників АТО до державної служби, спортивні тренування та гірські походи для військових, психологічна адаптація ветеранів) запускає конкурс успішних історій бійців «Шлях до себе».  Проект анонсувала на прес-конференції в Києві голова ГО «STUDENA» та координаторка проекту Анастасія Мельниченко.

«Мета створення проекту «Шлях до себе» — показати ветеранам АТО можливості адаптації, покращення життя та розкрити секрети успіху» — розповіла Анастасія.

За найкращі історії трьом учасникам організатори обіцяють призи. Надіслати свою історію ветерани зможуть через сайт «Без броні».

«Це не обов’язково має бути стандартне мірило успіху, як, наприклад, заснування фірми. Це може бути, як, у героя нашого проекту бійця Леоніда, у якого практично зруйнувалася сім’я. Але він зміг знайти в собі сили піти до психолога і разом з ним «відбудувати» цю сім’ю», — пояснює Мельниченко.

Проект стартує 14 листопада  і триватиме до 31 грудня 2016 року. Переможців журі оголосить у січні 2017-го.

Докладну розповідь про конкурс «Шлях до себе» у рамках програми «Київ-Донбас» читайте згодом на сайті «Громадського радіо».

Анна Морозова «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+