Слухати

Придніпровська залізниця скасовує зупинки на двох станціях

14 листопада 2016 - 17:13
Електричка "П'ятихатки-Дніпро" буде проїзджати повз міста Верхньодніпровськ та Кам'янське. Все через те, що адміністрації цих міст заборгували перевізнику 3,5 мільйони гривень
Придніпровська залізниця скасовує зупинки на двох станціях  / Новини на Громадському радіо

Юрій Анатолійович їздить до Дніпра на роботу електричкою П’ятихатки- Дніпропетровськ. Скасування зупинок для нього катастрофа.

«Райрада Верхнеднепровская не перечислила деньги за перевозку льготных пассажиров. Отменяются остановки именно той электрички, которая является рабочей. Как мы будем добираться на работу — трудно сказать. Один-два раза опоздаешь — и лишишься работы совсем», — говорить Юрій Анатолійович.

40 відсотків пасажирів електрички — пільговики. За їх перевезення районна адміністрація і заборгувала гроші. Сума за цей рік складає близько 800 тисяч гривень. Віддавати їх чиновники Верхньодніпровська та Кам’янського не збираються. На Придніпровській залізниці цих чиновників називають злісними боржниками. Говорить начальник дирекції залізничних перевезень Придніпровської залізниці Анатолій Борецький:

«Железная дорога идет на вынужденные меры, так как на протяжении полугода мы со всеми администрациями проводили работу по компенсации перевозок льготных пассажиров. Ни Каменское, ни Верхнеднепровск на встречи ПЖД не пошли, как 11 других администраций  разных уровней. Согласно Закона Украини о транспорте все местные администрации обязаны возмещать перевозчику перевозку льготников. Это не только железной дороге, но и к другим видам транспорта». 

Голова Верхньодніпровської райдержадміністрації Олег Ковальчук відміну зупинок називає шантажем. Боргу не визнає. Вимагає у перевізників надати розрахунки.

«Нет никаких официально заключенных договоров, никаких решений судов, то есть, нет фундамента для того, чтобы делать такие заявления. Я попросил руководство ПЖД, что если будут необоснованные такие в нашу сторону провокации, я буду обращаться в СБУ и прокуратуру», — сказав Олег Ковальчук.

Відміну зупинок поки-що відклали на місяць. Міська влада та перевізники мають домовлятися, у якому правовому полі працюватимуть далі та та як розрахуються з боргами. 

Маргарита Кримова з Дніпра 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+