Слухати

Стало відомо, скільки людей щодня гине на українських дорогах

14 листопада 2016 - 14:50
За день в Україні на дорогах гине в середньому 10 людей. Про це повідомив експерт реанімаційного пакету реформ Віктор Загреба на прес-конференції в Києві 14 листопада
Стало відомо, скільки людей щодня гине на українських дорогах / Новини на Громадському радіо

«За офіційними даними Національної поліції, за 10 місяців цього року загинуло близько 2 600 осіб. Це означає, що кожен день в Україні близько 10 людей втрачають життя в дорожньо-транспортних подіях. Цей показник смертності є значно більшим, ніж в сусідніх країнах Європейського союзу, не кажучи про каїни Західної Європи», — наголосив Віктор Загреба. 

За даними кампанії «За безпеки на дорогах», така велика смертність пов’язана з 5-ма ключовими факторами порушень ПДД: перевищення швидкості, нетверезий стан, відсутність мотошолому, ременів безпеки та дитячих крісл. 

Нагадаємо, на Тернопільщині розбився автобус з чиновниками: голова РДА в комі. 

Анна Морозова

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+