Слухати

У Криму звільняють стоматологів за національною ознакою

14 листопада 2016 - 15:33
Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила член Меджлісу кримськотатарського народу Гаяна Юксель
У Криму звільняють стоматологів за національною ознакою / Новини на Громадському радіо

У Білогірському районі Криму звільняють вісьмох лікарів, які на 0,25 ставки працювали в центральній районній лікарні. Це працівники, які пройшли навчання і отримали сертифікати за російським законом. Відносно цих людей видали наказ Центральної районної лікарні міста Білогірськ про скорочення № 250 від 06.10.2015 року, але сповістили звільнених лікарів приблизно 01 листопада 2016 року. 

Цим же наказом обов’язки звільнених поклали на інших лікарів центральної лікарні. Звільнення пояснюють реогранізацією, реструктутризацією або реформою.

Серед звільнених лікарів лише кримські татари, повідомила Гаяна Юксель.

За її словами, самі звільнені пояснюють це тим, що 18 травня 2016 року, вони були викликані на роботу до центральної районної лікарні. Спеціально, щоб ніхто з них не зміг піти на мітинг пам’яті жертв Депортації 1944, який пройшов 18 травня в Білогірському районі. Всі вони прийшли на роботу 19 травня. І були на мітингу. Вони припускають, що тепер наказами, підписаними заднім числом, з ними зводять рахунки, звільняючи і позбавляючи чверті ставки за основним місцем роботи, йдеться у повідомленні. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+