Слухати

Ввечері планують вивозити сніг з території столиці

14 листопада 2016 - 13:37
Про це Громадському радіо розповіла радник заступника голови Київської міської державної адміністрації Юлія Грамотна
Ввечері планують вивозити сніг з території столиці / Новини на Громадському радіо

«Вранці дійсно був ускладнений рух і деякі затори, особливо на мостах, але зараз у нас все нормалізувалося. Наразі ми приділяємо особливу увагу прибиранню на тротуарах, дворів, а ввечері ми плануємо розпочати вивезення снігу з території міста», — зазначила Грамотна.

За її даними, громадський транспорт працює в штатному режимі.

Також влада Києва попереджає орендарів приміщень і ЖКХ про штрафи за неприбрані від снігу території, додала радник заступника голови Київської міської державної адміністрації Юлія Грамотна:
 
«Штраф за неприбрану територію може сягати 1800 гривень. Тому величезне прохання: на ввіреній вам території наведіть порядок, приберіть сніг, тому що ви наражаєте на небезпеку пішоходів, які проходять. Надалі це може спричинити травмування».

За її даними, зараз в Києві працює близько 300 одиниць снігоочисної техніки, пробок немає. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+