Слухати

З вечора починають стріляти, стріляють з важкого - жителька Троїцького

14 листопада 2016 - 10:44
За останні кілька днів у ході обстрілів у селі Троїцьке Луганської області постраждало три житлові будинки
З вечора починають стріляти, стріляють з важкого - жителька Троїцького / Новини на Громадському радіо

Стіни та дах будинків пошкодило уламками, повідомила Громадському радіо працівниця Троїцької сільради Юлія Танасова.

Загалом, за її словам, у селі пошкоджено 112 будинків. Останнім часом ситуація в Троїцькому значно загострилася, тепер снаряди, випущені бойовиками, долітають навіть до центральних вулиць.

«Якщо через Попасну їхати, через міст піддонний, там вулиця, теж два будинки постраждало від осколків. Останнім часом загострилась обстановка. Щодня, починаючи з вечора, починають стріляти. Стріляють з важкого», — розповідає Юлія Танасова.

«Норвезька рада нам допомагала будівельними матеріалами, зараз вони допомагають нам відновлювати два будинки, які повністю зруйновані. Вони привезли трохи будівельних матеріалів та видали гроші, щоб, наприклад, найняти робочих. І вони з певний період мають побудувати стіни. Вони приїхали, подивились і дають другу партію грошей і другу партію будівельних матеріалів», — пояснює працівниця Троїцької сільради.

Юлія Танасова також додала, що у селищі зараз проживає близько 700 людей, із них 30 — діти шкільного віку. Раніше у Троїйцькому проживало щонайменше 1200 мешканців. Селище перебуває поблизу передової лінії фронту, де дислокуються підрозділи ЗСУ.

Євгенія Гончарук, Троїцке, Громадське радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+