Слухати

Демонтовані МАФи у Дніпрі передадуть армії

15 листопада 2016 - 17:53
Кіоски будуть зберігатися на території військової частини, а за потреби їх використають на фронті
Демонтовані МАФи у Дніпрі передадуть армії / Новини на Громадському радіо

Боротьба з МАФами розпочалася ще у лютому, але власники третини демонтованих споруд забирати своє майно не квапляться. Щомісяця на зберігання кіосків витрачаються кошти — близько 50 тис. грн. з міського бюджету. Влада вирішила передати тимчасові споруди армії.

«Кіоски, як тимчасові споруди, підпадають під мобілізаційний закон. Якщо зміниться обстановка на фронті і знадобиться термінове влаштування якихось нових позицій для нашої армії — в такому випадку може бути виписано мобілізаційне розпорядження, за яким армія зможе їх використовувати. Таким чином ми сформували такий собі мобілізаційний фонд — армія розуміє, що у них є ресурси для зведення нових опорних пунктів або блокпостів», — каже начальник профільного комунального підприємства міськради з благоустрою Олександр Каховський.

Хоча МАФи передають армії на зберігання, у разі необхідності кіоски можуть бути використані, запевняють у міськраді.

«Якщо на частину цих кіосків буде виписано мобілізаційне розпорядження, то кіоски можуть бути використані для обладнання бліндажів, збройових кімнат, медичних боксів. Потреба є. Але це може бути зроблено виключно згідно з вимогами чинного законодавства», — додає Олександр Каховський.

Всього на зберігання до Збройних сил України передадуть 212 МАФів, 50 з них — вже було відправлено.

Євгенія Москалець, Дніпро

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+