Слухати

В Донецькій області оголосили про підозру 53 "прокурорам "ДНР" - список

15 листопада 2016 - 19:27
Прокуратура Донецької області спільно з Управлінням СБУ в Донецькій області оголосили підозру 53 прокурорам «ДНР»
В Донецькій області оголосили про підозру 53 «прокурорам «ДНР» - список / Новини на Громадському радіо

Проти них порушено кримінальні провадження за статтею «сприяння терористичній групі чи терористичній організації», йдеться на сайті прокуратури Донецької області.

Зазначається, що частина вказаних колишній українських правоохоронців працювали в органах прокуратури України, але після захоплення частини Донбасу бойовиками, залишились на тимчасово непідконтрольній уряду території і працюють на бойовиків.

Наразі їм усім оголошено підозру у вчиненні вказаного кримінального правопорушення, а також оголошено у розшук.

У прокуратурі Донецької області зазначають, що раніше затвердили та скерували до суду обвинувальні акти щодо 11 колишніх прокурорів-зрадників, серед яких «виконувач обов’язків Генерального прокурора «ДНР», «Головний військовий прокурор «ДНР», «начальник слідчого управління Генеральної прокуратури «ДНР», його заступник, прокурори різних окупованих міст.

«Ми звертаємось до кожного, хто має докази протиправної діяльності прокурорів-зрадників на окупованій бойовиками території (фото або відео-матеріали судових слухань, слідчих дій тощо) звертатися до органів прокуратури Донеччини з відповідними заявами. Кожен так званий «прокурор» псевдо-республіки моє понести покарання за свої злочинні дії та за зраду своїй країни та своєму народові», — зазначає прокурор Донецької області Євген Бондаренко.  

Список прокурорів, які підозрюються у співпраці з бойовиками можна переглянути за посиланням.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+