Слухати

Голова служби безпеки «Роснафти» ініціював розслідування проти Улюкаєва

15 листопада 2016 - 11:12
Розслідування щодо міністра економічного розвитку Олексія Улюкаєва почалося з ініціативи голови служби безпеки «Роснафти», колишнього співробітника ФСБ Олега Феоктистова
 Голова служби безпеки «Роснафти» ініціював розслідування проти Улюкаєва / Новини на Громадському радіо

Він також брав участь у «оперативно-технічних заходах», пише «Нова газета» з посиланням на власні джерела.

За даними видання, два мільйони доларів для Олексія Улюкаєва лежали в банківському сейфі. Матеріали прослушки Улюкаєва свідчать, що він мав наміри щодо цих грошей.

За версією Слідчого комітету, глава Мінекономрозвитку погрожував представникам «Роснафти» (кому саме, невідомо) і вимагав хабар за позитивний висновок на продаж державного пакета акцій «Башнефть» компанії «Роснафта».

За даними «Нової газети», Олег Феоктистов прийшов в «Роснефть» в серпні 2016 роки (офіційно компанія оголосила про це в вересні). До цього він був заступником голови управління власної безпеки ФСБ.

Про затримання Олексія Улюкаєва Слідчий комітет оголосив в ніч на 15 листопада. Де і за яких обставин був затримано міністра, в відомстві не уточнювали. 

За даними The New Times, Олег Феоктистов протягом п’яти років очолював 6-ю службу УСБ, створену в 2004 році за ініціативою тодішнього віце-прем’єра, нинішнього глави «Роснефти» Ігоря Сєчіна. Управління, писало видання, було відомо як «Січинського спецназ» і займалося оперативним супроводом ряду гучних справ, в тому числі проти губернаторів Сахаліну, Комі і Кіровської області.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+