Слухати

"Жити важко, але терпіти можна" - соцопитування жителів Донеччини

15 листопада 2016 - 12:22
Більше 50% опитаних жителів Донецької області вважають, що "жити важко, але можна потерпіти"
«Жити важко, але терпіти можна» - соцопитування жителів Донеччини / Новини на Громадському радіо

Про це свідчать результати «Дослідження потреб в гуманітарній допомозі Донецькій області» Київського міжнародного інституту соціології, презентованого сьогодні під час круглого столу «Донбас: життя і бар’єри», пише Остров.

При цьому в порівнянні, з травнем 2016 року відзначається деяке збільшення негативних оцінок. Зокрема, 16% (в порівнянні 19% в травні) опитаних згодні з тим, що зараз «все не так погано і можна жити».

52% вважають, що «жити важко, але можна терпіти». При цьому зросла кількість тих, хто вважає, що «терпіти наше тяжке становище вже неможливо» — 26% (в травні — 17%). Вагалися з відповіддю — 6% респондентів.

Дослідження проводилось з 21 жовтня по 7 листопада 2016 року. У ньому взяли участь 2102 респондента у віці старше 18 років зі 100 населених пунктів (міських і сільських) Донецької області, як на підконтрольній, так і на непідконтрольній території. Опитування проводилося як за стаціонарним, так і по мобільних телефонах.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+