Слухати

Ми до цього не маємо відношення - Мураєв про підкуп мітингуючих під Нацбанком

16 листопада 2016 - 11:38
Народний депутат і глава політради партії "За життя" Євген Мураєв назвав заяви про те, що вчорашній мітинг партії є проплаченим - провокацією від влади
Ми до цього не маємо відношення - Мураєв про підкуп мітингуючих під Нацбанком / Новини на Громадському радіо

Так нардеп прокоментував Громадському радіо повідомлення в звіті СММ ОБСЄ про заяви двох активістів, яким нібито обіцяли заплатити за участь в мітингу по 10 доларів. За словами Євгена Мураєва, і організованого підвезення на акції ошуканих вкладників не було. Людей збирали в колони з метою безпеки.

«Ми не контролюємо людей. Незрозуміла кількість людей. Їх приблизно п’ять тисяч. Сьогодні приєдналась ще тисяча людей. Скільки серед цих людей спеціально засланих? Ми відкриті для всіх. Хай всі приходять. Вчора підвозили не ми. Хтось підвозив автобусами людей. Приїздив Автомайдан, ми до цього не маємо відношення» — сказав Євген Мураєв.

Нагадаємо, вчора 15 листопада у Києві під будівлями Верховної Ради України та Національного банку мітингували тисячі людей. вони вимагали прийняття закону, поданого Президентом, щодо повернення грошей ошуканим вкладникам. 

Верховна Рада вчора ж цей законопроект ухвалила.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+