Слухати

Українські військові на місцях - Лисенко про затриманого "диверсанта" в Криму

16 листопада 2016 - 12:52
За словами спікера Міноборони Андрія Лисенка, такими заявами російські спецслужби намагаються представити Україну в якості агресора
Українські військові на місцях - Лисенко про затриманого «диверсанта» в Криму / Новини на Громадському радіо

 «Спецслужби РФ стали на шлях новаторства і тепер брехню поширюють не тільки по понеділках, а й по середах. В черговий раз це стосується нібито захоплення українських диверсантів, насправді ніякого українського військовослужбовця ніхто ніде не затримував на територіях, які є тимчасово окупованими», — заявив Лисенко в коментарі УНІАН.

«Всі наші військовослужбовці знаходяться на своїх місцях, і російська пропаганда знову хоче зробити таким чином, щоб звинуватити Україну і показати світовій спільноті наші нібито агресивні наміри», — додав Лисенко.

«Ми розуміємо, що на території окупованого Криму залишилися тисячі військових пенсіонерів, які ще служили за часів Радянського Союзу і вже незалежної України, тому це є потенціалом для того, щоб декого з них оголосити українським диверсантом. Тому ми не здивуємося, якщо російські спецслужби і по п’ятницях, і по іншим дням тижня будуть оголошувати про захоплення або затримання чергових «українських диверсантів». Насправді цього не відбувається, українські військові на місцях», — запевнив представник Міноборони.

Нагадаю, сьогодні з’явилась інформація, що нібито затримали спецслужби РФ затримали в Сімферополі українського розвідника.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+