Слухати

В Кабміні визначили вихідні у новорічні та травневі свята

16 листопада 2016 - 15:29
Кабінет міністрів України переніс робочі дні у 2017 році з 8 травня на 13 травня і з 25 серпня на 19 серпня, а вихідними в новорічні свята залишив дні з 31 грудня по 2 січня і з 7 по 9 січня
В Кабміні визначили вихідні у новорічні та травневі свята / Новини на Громадському радіо

Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду в середу 16 листопада, йдеться на сайті уряду.

Зазаначається, що в 2017 році працівникам підприємств, установ і організацій, яким встановлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями (субота і неділя), за винятком органів пенсійного фонду України, українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта», Державного казначейства та банківських установ рекомендується перенести робочі дні з понеділка 8 травня на суботу 13 травня, а з п’ятниці 25 серпня — на суботу 19 серпня.

«Запропоноване перенесення робочого дня сприятиме раціональному використанню робочого часу, створення сприятливих умов для святкування у 2017 році 9 травня — Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 24 серпня — Дня Незалежності України і не призведе до зменшення тривалості робочого часу протягом року, обсягів виробництва і надходжень податкових та обов’язкових платежів до бюджетів усіх рівнів «, — заявили в прес-службі.

При цьому в прес-службі відзначили, що уряд не ухвалював рішень щодо новорічних вихідних, а відповідно, вихідними будуть 31 грудня-2 січня і 7-9 січня.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+