Слухати

Як військові лікарі вчаться допомагати людям на роботах? Відео / Новини на Громадському радіо

Як військові лікарі вчаться допомагати людям на роботах? Відео

16 листопада 2016 - 14:57
В Одеському медичному університеті триває підготовка військових лікарів. Тренуються студенти в симуляційному кабінеті на спеціальних манекенах

Симуляційний комплекс — це комп’ютерна система та людина робот: він дихає, видає звуки, втрачає кров та свідомість. У нього є тиск і пульс.

Як пояснив студент шостого курсу Євген Якушин, робот має високий рівень реалістичності, він реагує на дії людини. Це не просто шматок пластику, на якому відпрацьовуються навички. Якщо маніпуляції проводити неправильно, стан манекену погіршиться. 

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+