Слухати

До 2050 через антибіотикову резистентність помре понад 300 000 000 осіб, — ВООЗ

17 листопада 2016 - 21:39
Люди вживають антибіотики самовільно, не консультуючись з лікарями, через що ліки перестають діяти. За дослідженням, проведеним в Україні, половина куплених антибіотиків вживається не за призначенням
До 2050 через антибіотикову резистентність помре понад 300 000 000 осіб, — ВООЗ / Новини на Громадському радіо

У нас не буде ліків, які можуть вбивати навіть банальні інфекції. Ми повернемось до тих часів, коли від інфекційних хвороб помирали містами та країнами, — розповів Віктор Ляшко, голова ГО «Інфекційний контроль» у ефірі «Громадського радіо». 

«Цього року ВООЗ представила звіт, який показав: до 2050 року від проблем антибіотикової резистентності помре понад 300 000 000 осіб у світі. Економічні витрати на цю проблему будуть прирівнюватися до восьми світових ВВП», — продовжує Віктор Ляшко.

Аби привернути увагу до цієї проблеми в Україні стартував Всесвітній тиждень правильного використання антибіотиків та проходить флешмоб  #Антибіотик_за_рецептом. 

Читайте також: 15 мільярдів гривень щороку українці витрачають на антибіотики. Віктор Ляшко, голова ГО «Інфекційний контроль» та Михайло Росада, головний позаштатний епідеміолог Києва розповіли, що ж таке відповідальне вживання антибіотиків і для чого це потрібно. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+