Слухати

До Росії намагались вивезти деталі для військових машин та підводних човнів

17 листопада 2016 - 11:16
Вони є товарами подвійного використання та військового призначення
До Росії намагались вивезти деталі для військових машин та підводних човнів / Новини на Громадському радіо

Співробітники  СБУ виявили, що зловмисники через водія рейсового автобуса «Одеса – Ростов-на-Дону» намагалися перевезти до Росії товари, які підлягають державному експортному контролю, повідомляє прес-центр СБУ.

Співробітники спецслужби вилучили партію запчастин подвійного призначення, приховану в транспортному засобі. Це сталось на митному посту «Щербаківка» у Харківській області.

Під час обшуків у складських приміщеннях одеської фірми-відправника оперативники СБ України виявили деталі приладів, що використовуються в авіаційній та космічній галузях, технічну документацію та печатки непрацюючого заводу на продукцію. У ділків також вилучено одинадцять відреставрованих моторів та насосів зрідженого газу, які використовуються у тому числі й у військовій сфері. Експертиза підтвердила, що вилучені у водія автобуса прилади є товарами подвійного призначення.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 15 та ч. 1 ст. 333 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для встановлення замовників товарів подвійного призначення.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+