Слухати

Курсанти військового інституту вчаться виживати в екстремальних умовах - відео

17 листопада 2016 - 19:20
Підчас практичних занять курсанти Житомирського військового інституту ім. С.Корольова вчаться стріляти, виживати в будь-яких умовах, долати водні та гірські перешкоди
Курсанти військового інституту вчаться виживати в екстремальних умовах - відео / Новини на Громадському радіо

Про це  йдеться в сюжеті Військового телебачення.

Навчання тривають майже тиждень. Курсантам ще на початку навчання хочуть  допомогти визначити їх сильні та слабкі сторони.

Курсант має бути не тільки інженером (інститут готує військових інженерів), а й мати достатній рівень загальної військової підготовки.

Навчаючись долати водні першкоди, курсанти в повному спорядженні за допомогою підручних засобів, долають кількадесятметровий басейн.

В умовному бою вони мають надати допомогу пораненим побратимам і винести їх з поля бою.

Справлятись із завданнями першокурсникам допомагають курсанти  страших курсів, які вже побували в АТО

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+