Слухати

Стан Клиха викликає серйозне занепокоєння - МЗС

17 листопада 2016 - 10:53
Українські консули в Росії серйозно занепокоєні здоров’ям засудженого в Росії громадянина України Станіслава Клиха
Стан Клиха викликає серйозне занепокоєння - МЗС / Новини на Громадському радіо

 Про це Громадському радіо розповіла речниця міністерства закордонних справ Мар’яна Беца.

«У ході побачень Микола Карпюк і Станіслав Клих підписали необхідні документи, які будуть передані для підготовки позову до Європейського суду з прав людини. Ми також бачимо, що стан здоров’я Станіслава Клиха викликає серйозне занепокоєння. Він перебуває в пригніченому морально-психологічному стані. Не завжди спостерігаються адекватні висловлювання. І ми вимагаємо незалежної медичної експертизи, медичної допомоги Станіславу Клиху»

Нагадаємо, вчора Станіслав Клих і Микола Карпюк через консулів України передали документи для підготовки позову до Європейського суду з прав людини. Генконсул України в Ростові-на-Дону підтвердив раніше поширені дані, що до Карпюка і Клиха в ізоляторі застосовували тортури та «вибивали» свідчення.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+