Слухати

У Росії сподіваються, що Linkedin виконає умови для розблокування сайту

17 листопада 2016 - 12:36
Ростелеком повідомив, що заблокував сайт соціальної мережі Linkedin після постанови суду і відповідного запиту Роскомнадзору інтернет-провайдерам
У Росії сподіваються, що Linkedin виконає умови для розблокування сайту / Новини на Громадському радіо

«Ростелеком отримав вивантаження реєстрів Роскомнадзору, в повній відповідності з якими linkedin.com був автоматично заблоковано. За іншими протоколами доступ до сайту не обмежувався», — розповів Ройтерз представник Ростелекоу.

Російське наглядове відомство в області ЗМІ пояснило, що виконує постанову суду, спрямовану на захист персональних даних росіян.

В той же час радник президента Росії з інтернету Герман Клименко висловив сподівання, що LinkedIn виконає вимоги Роскомнадзору і сайт буде розблоковано, а в закон «Про персональні дані» за підсумками цього розгляду будуть внесені уточнення. Про це він повідомив в ефірі Росія 24, передає «Інтерфакс»:

«Я припускаю, що LinkedIn все-таки виконає умови і розблокується».

Роскомнадзор звернувся до суду, угледівши з боку LinkedIn порушення поправок у закон, згідно з яким іноземні та російські інтернет-компанії зобов’язані зберігати персональні дані своїх російських користувачів на серверах на території Росії.

Російська влада мотивували прийняття поправок до закону стурбованістю за збереження персональних даних російських користувачів, в той час як критики вбачають у цьому спробу ще більше посилити контроль за інтернетом.

За даними сайту LinkedIn, число зареєстрованих користувачів соцмережі перевищує 467 мільйонів, з них в Росії їх більше 6 мільйонів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+