Слухати

У Закарпатті є загроза епідемії кору - лікар, відео

17 листопада 2016 - 10:35
Захворювання активізується 5-6 років, а минулий спалах фіксували у 2011 році
У Закарпатті є загроза епідемії кору - лікар, відео / Новини на Громадському радіо

Нинішній та наступний роки — особливо небезпечні. Зокрема, через низький рівень вакцинації. В обласній лікарні отримали 8200 доз. Це 15% від річної потреби. Ситуацію ускладнює недовіра батьків до вакцинації, йдеться в сюжеті 21 channel. 

«Останні три рока дітей ми практично не прищеплювали, тобто в дуже малій кількості робили щеплення, адже не вистачало матеріалу. І, звичайно, це може відгукнутися цього року, наступного. Кожні 4-6 років є підвищена захворюваності. Отже, наступного року ми можемо очікувати підвищення захворюваності на кір», — говорить Михайло Поляк, головний лікар Закарпатської обласної інфекційної лікарні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+