Слухати

В Одесі активізувались догхантери- відео / Новини на Громадському радіо

В Одесі активізувались догхантери- відео

17 листопада 2016 - 18:12
В Одесі на Таїрова догхантери розкидають у дворах отруту. Вже постраждало кілька бездомних собак. Трьох вдалося врятувати, ще дві - померли

На тих безпритульних собак, які залишились у районі, догхантери оголосили полювання. У небезпеці і домашні вихованці. Першою отруїли чорно-білу собаку на ім’я Ангел. Вона у відділенні інтенсивної терапії та реанімації вже другий день і готується до виписки. Її сусіда по імені Ной привезли недавно, він поки під крапельницями, йдеться у сюжеті Сьомого каналу. 

Лікарі кажуть, щоб виграти час і довезти собаку до ветклініки, досить одного уколу вітаміну Б6. Ной і Ангел, швидше за все, і не згадають про те, як хотіли з ними обійтися люди. Люди, у яких, мабуть, нічого святого не залишилося.

Лікарі зазначають, що труїли Ізоніазидом. ці ліки використовують для лікування та профілактики туберкульозу. Для собак це — страшна отрута. 

Догхантери пояснюють це тим, що отруєння цими ліками невідчутно для собаки. Ветеринар Віталій Райлян говорить що насправді, це страшна та болісна смерть для тварини.

Перші симптоми, що собаку отруїли Ізоніазидом: дезорієнтація, судоми, підвищене слиновиділення, підвищена температура та вокалізація (тварина виє). 

У такому разі перша допомогоа — вітамін В6, говорить ветеринар Юлія Гурина.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+