Слухати

ЄС ніколи не називав конкретних дат щодо безвізу для України - Стулік

17 листопада 2016 - 20:22
Євросоюз ніколи не називав конкретних дат запуску безвізового режиму для України: нагадує прес-аташе представництва ЄС в Україні Давид Стулік
ЄС ніколи не називав конкретних дат щодо безвізу для України - Стулік / Новини на Громадському радіо

Про це в інтерв’ю «Громадському радіо» повідомив прес-аташе представництва ЄС в Україні Давид Стулік.

«Тут є багато моментів, які не залежать ні від кого з нас. Візьмемо, наприклад, цю справу створення механізму призупинення безвізового режиму. Тут йдуть переговорим між країнами-членами ЄС і депутатами Європейського парламенту. Кожен з них має якісь свої інтереси. Ми не можемо сказати, чи вони зможуть домовитися завтра, чи післязавтра. Єдине, що ми можемо сказати, що це дійсно зараз не на фінішній прямій в цих переговорах, і тому ми постійно кажемо, що в близькому майбутньому це питання буде вирішено, але коли конкретно — це, знаєте, як гадання на такій кришталевій кулі» — сказав Стулік.

За словами Давида Стуліка, Україна виконала всі умови для лібералізації візового режиму, але їй просто не пощастило — зовнішні обставини і міграційна криза в Європі призвели до того, що Україна, Грузія, Косово і Туреччина тепер повинні спочатку опрацювати припинення безвізу, а потім повернутися до процесу узгодження лібералізації.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+