Слухати

Кулеметниця-навідниця з "ЛНР" здалася СБУ - відео

18 листопада 2016 - 15:29
За словами жінки, вони вступила в лави бойовиків чере безробіття у Стаханові (нині - Кадіївка)
Кулеметниця-навідниця з «ЛНР» здалася СБУ - відео / Новини на Громадському радіо

Співробітники Служби безпеки України у рамках Програми «На тебе чекають вдома» повернули до мирного життя колишню учасницю незаконного збройного формування т.зв. «ЛНР».
У 2015 році в пошуках заробітку вона вступила до одного з угруповань бойовиків та була призначена кулеметником-навідником. Побачивши знущання та зневажливе ставлення бойовиків з підлеглими, вона вирішила покинути бойовиків та територію «новоросії». 

Інформація про добровільну відмову жінки брати участь у незаконному збройному формуванні стала відома співробітникам СБ України, зазначає прес-сцентр СБУ. Правоохоронці запропонували їй долучитись до Програми «На тебе чекають вдома» та повернутися у контрольовані українською владою райони.

За результатами розгляду справи суд звільнив жінку від кримінальної відповідальності.

Дякуючи Програмі СБУ «На тебе чекають вдома», колишня учасниця НЗФ повернулася до мирного життя, живе зі своєю родиною, знайшла роботу.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+