Слухати

Патрульна поліція Маріуполя переведена на посилений варіант службової діяльності

18 листопада 2016 - 20:24
В ОБСЄ попередили, що на Маріуполь можливий напад бойовиків. Підготовку в місті і наявність необхідних ресурсів прокоментував керівник Маріупольської Патрульній поліції Руслан Скрипник
Патрульна поліція Маріуполя переведена на посилений варіант службової діяльності / Новини на Громадському радіо

«Ситуація зараз складається нормально, хвилювань від громадян нами не зафіксовано. На даний час наша патрульна поліція переведена на посилений варіант службової діяльності. Весь особовий склад проінформований про оперативну ситуацію в місті. Ніхто з особового складу не має право покидати місто Маріуполь, кожен готовий на перший дзвінок прибути на місця своєї дислокації та захищати місто», — коментує ситуацію керівник Маріупольської Патрульній поліції.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+