Слухати

Странніков відповідає на звинувачення щодо змін до бюджету Києва

18 листопада 2016 - 10:28
27 жовтня ухвалювали скорегований бюджет. Голова фракції «Самопоміч» Сергій Гусовський поставив під сумнів необхідність погашувати борги «Київводоканалу» і «Київенерго»
Странніков відповідає на звинувачення щодо змін до бюджету Києва / Новини на Громадському радіо

Голова Бюджетної комісії Київради Андрій Странніков у студії «Громадського радіо» пояснює ситуацію: «Я не здивуюся, якщо Гусовський поставить під сумнів взагалі необхідність проведення опалювального сезону в Києві. Ну справді — це ж дорого, навіщо? Всі прекрасно розуміють, що за борги треба платити. По-друге, не сплативши за борги підприємству, яке було на грані банкрутства, — ми ставимо під загрозу опалювальний сезон.

Я розумію, що деяким політичним силам вигідно, щоб влада виглядала у такому світлі. Але ми не можемо піти на те, щоб кияни замерзли взимку».

Про борги «Київенерго» перед «Нафтогазом» Странніков пояснює:« Спекулювання тим, що ми якомусь монополісту гасимо борги і заробляємо собі політичні бали — я вважаю, що це цинічно і навіть низько. Ті, хто проштовхують таку думку, прекрасно розуміють, що це був вимушений крок. «Київенерго» і «Київводоканал» цих коштів і не бачили — вони, фактично, одразу йшли на сплачення боргів «Київенерго» перед «Нафтогазом».

Це борги наших комунальних підприємств, що назбиралися за попередні роки, тобто не за нашого урядування. Багато таких речей залишилося нам у спадок. Важливо одне — місто, не взявши жодної копійки запозичень, за два з половиною роки як ми при владі зуміло погасити понад 10 млрд».

Більше можна дізнатися за посиланням — https://goo.gl/yvCNOu.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+