Слухати

У третю річницю Євромайдану в Києві пройде віче та марш-прохід

18 листопада 2016 - 14:13
Про це 18 листопада на Майдані Незалежності в Києві заявив представник добровольчого руху ОУН Микола Кохнівський
У третю річницю Євромайдану в Києві пройде віче та марш-прохід / Новини на Громадському радіо

За словами лідера громадської організації «Новий вогонь» Дмитра Різниченка, вимоги віче 21 числа цього року – це вимоги Майдану, які не були повністю втілені.

«Реалізований лише перший пункт – відставка Януковича, але не було народовладдя, та інші пункти, які й досі не виконані. Отже, вимоги Майдану вже як три роки залишаються актуальними», – зазначив Дмитро Різниченко.

За словами організаторів, початок віче та маршу — 21 листопада 2016 року о 19:00 на головній площі столиці.

Організатори «Маршу революції»: голова Проводу Добровольчого Руху ОУН Микола Коханівський, голова партії «Правий cектор» Андрій Тарасенко, голова ГО «Новий вогонь» Дмитро Різниченко, голова ГО «Чорний комітет»Богдан Тицький, та український громадський активіст, колишній лідер Автомайдану Сергій Коба.

Нагадаємо, 21 числа 2013 року розпочалися протести українців, як реакція на рішення Кабінету Міністрів України про призупинення процесу підготування до підписання Угоди про асоціацію між Україною і ЄС.

Анна Морозова, Київ

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+