Слухати

Тернопіль: бурулька пробила дах, після відлиги на вулицях озера - фото, відео / Новини на Громадському радіо

Тернопіль: бурулька пробила дах, після відлиги на вулицях озера - фото, відео

19 листопада 2016 - 18:11
Андрій Костюк з Тернополя оприлюднив фотографію з пробитим дахом. Він зазначих, що отвір утворився після того, як на дах впала велика бурулька

Постраждалих внаслідок інціденту немає.

«Будьте уважні, перекладіть не конче важливі справи, які пов`язані з пішими мандрами по місту на інший день. Сьогодні і завтра — найбільша загроза падіння бурульок з дахів», — написав він.

 

 

Після підвищення тумператури у місті тротуари, вулиці та проїжджі частини доріг затоплює талою водою. Багато «озер» в районі вулиці Коновальця, а також на вулиці Миру (Дружба), вода в деяких місцях сягає 10-20 сантиметрів. 

Тернополянин Олег Синовець оприлюднив відео такого «озера», яке, за його словами, утворилось на вулиці Коновальця.  

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+