Слухати

Як “1000 і 1 поворот” допоможе дітям засвоїти правила дорожнього руху? / Новини на Громадському радіо

Як “1000 і 1 поворот” допоможе дітям засвоїти правила дорожнього руху?

19 листопада 2016 - 10:46
Завдання інтерактивної дитячої книги „1000 і один поворот”, написаної спеціально для маленьких учасників дорожнього руху - вивчати дорожні правила весело і просто

Авторка книги, голова Національної програми з безпеки дорожнього руху Traffic Challenge Ольга Дробишева впевнена, що за допомогою цієї книги діти краще сприйматимуть правила дорожнього руху, стануть обачнішими, а батькам буде легше розповісти своїм дітям про небезпеки, які чатують на пішоходів і водіїв та пасажирів, адже діти є  найбільш незахищеними учасниками дорожнього руху.

«Книга традиційно складається з гумористичного контенту – це віршики на тему правил дорожнього руху, потім йде пояснення, а також є цікаві факти та ігри, за допомогою яких дитина може запам’ятати правило, поділитися із цим зі своїми рідними і друзями. І має позитивно вплинути на ставлення дорослих до питання безпеки дорожнього руху», – розповіла Ольга Дробишева.

Це друга частина книги, виданої спільно з видавництвом Самміт-Книга. Перша книга, за словами авторки, стала своєрідним рекордсменом, бо стала книгою недержавного замовлення з найбільшим накладом в Україні — 100 тисяч примірників — і розповсюджувалась безкоштовно.

Головним редактором книжки стала письменниця Леся Мудрак: «У сучасному літературному просторі є багато книг, але особисто для мене, як для мами та, як для філолога важливо аби книга мала високий художній рівень. Саме це реалізувала пані Ольга. Я вирішила провести експеримент та перевірила книгу на своїй доньці, якій 5 років. Дитина сприймала, задавала питання, а цікавість — це головне у нашій справі», — сказала поетеса.

Національна програма з попередження дорожньо-транспортного травматизму дітей та молоді зупинятися на цьому не збирається. Учасники програми вже оголосили про старт Національного конкурсу для дітей «0 - бачність», журі очолить Леся Мудрак. Цей конкурс для всіх дітей. Писати можна у довільній формі. Головне тематика -  безпека на дорозі. А переможця оголосять після Нового року.

Переможця оголосять після Нового року, а найкращі твори потім надрукуються в пресі. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+